Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Збірка оповідань Сенцова вийде друком англійською

Автор:

|

Серпень 14, 2019

|

Рубрика:

Збірка оповідань Сенцова вийде друком англійською

Англомовний переклад збірки оповідань Олега Сенцова «Жизня» у жовтні ц. р. вийде друком англійською мовою. «Англомовний переклад цієї збірки з’явиться американському видавництві Deep Vellum Publishing.
Нагадуємо, що в рамках програми PEN Ukraine Translation Fund Grants, яку підтримує міжнародний фонд «Відродження», книжка Олега Сенцова була перекладена англійською, німецькою та польською мовами. Amazon уже розпочав приймати попередні замовлення на неї. На сайті, зокрема, зазначається, що книгу можна буде купити з 15 жовтня, а її вартість у паперовій обкладинці становитиме 14,95 USD.
«Жизня» — збірка автобіографічних оповідань. Це книжка для всіх, хто досі не знайшов відповіді на запитання, чому Олег допомагав українським військовим у Криму, чому відверто казав про розв’язану Росією війну в Україні, чому розпочав голодування і не просив про помилування. Ці тексти знайомлять нас із автором у період важливих для нього внутрішніх пошуків і змін, коли він прагне збагнути, хто він, яким шляхом піде далі і з якого більше ніколи не зійде.
Це була також перша публікація творів Олега Сенцова в перекладі українською, що подали поруч із російськомовними оригіналами. Це надзвичайно важлива для Олега книжка, і, навіть перебуваючи в ув’язненні, він активно брав участь у її виданні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply