Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Запрошуємо поглянути на переможців

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Запрошуємо поглянути на переможців

The Victors

У приміщенні галереї ARTA за адресою 14 Distillery Lane, The Distillery District у Торонто 19 березня ц. р. відбудеться відкриття фотовиставки мультимедійного проекту The Victors («Переможці»). Цей проект став результатом співпраці відомого українського фотографа Олександра Мордерера, арт-директора Тетяни Рубльової, журналу «VIVA-Україна» й особисто його головного редактора Іванни Слабошпицької, «Телевізійної служби новин» телеканалу «1+1» за участі телеведучої Соломії Вітвіцької, куратора проекту.
Завдяки ініціативній групі української громади та Canadian-Ukrainian International Association Fund (CUIA) художні переваги проекту тепер зможуть оцінити і в Канаді. Він поєднав 18 фотоісторій українських героїв-бійців, котрі, втративши кінцівки та ставши інвалідами під час ескалації військових подій на Сході України, не втратили силу духу та з протезами замість рук і ніг повернулися до нормального життя.
Для канадської аудиторії журнал VIVA надрукував спеціальний додаток англійською мовою з історіями хлопців-солдатів про побачені їхніми очима подіями цієї війни, та зворушливі відвертості про повернення до життя, кохання та мрії. Показово, що більшість із них — про подорожі, відпочинок на морі, весільну сукню для нареченої тощо — вже втілилися у життя на урочистому відкритті виставки в Києві завдяки активної допомоги добровільних спонсорів і меценатів.
У Канаді виставка буде експонуватись у двох містах — Торонто та Ванкувері. На її відкритті в торонтській галереї ARTA очікується присутність офіційних осіб Канади — The Honourable Kent Hehr, Minister of Veterans Affairs, Associate Minister of National Defence, гостей із України, а також канадського атлета Andrew Haley, чемпіона Паралімпійських ігор.
Проект втілений у життя за допомогою CUIA та Генерального консульства України в Торонто. Всі зібрані кошти від продажу квитків і добровільні пожертви підуть на розвиток галузі протезування в Україні.
Квитки можна придбати на сайті http://www.cuiafund.org, а також у галереї ARTA.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply