Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Ювілейний концерт пам’яті Володимиру Івасюку у Торонто

Автор:

|

Квітень 17, 2019

|

Рубрика:

Ювілейний концерт пам’яті Володимиру Івасюку у Торонто

Учасники й організатори заходу

З радістю ділимося з нашими друзями та читачами тижневика «Міст» піднесеним настроєм, який маємо після проведення ювілейного концерту, присвяченого 70-літтю від дня народження леґендарного композитора Володимира Івасюка, що відбувся 14 квітня ц. р. у Торонто. Славетний українець, гідний син свого народу, талановитий митець, залишив яскравий слід і багатий спадок в українській музиці, незважаючи на своє коротке життя. У співпраці з численними музикантами та співаками, захід організували міжнародна організація українських громад (МОУГ) «Четверта хвиля» (голова — Люба Славатинська) та Літературно-артистичне товариство (ЛАТКА), відділ Канада (голова — Марія Антонів).
Передусім вдячні всім глядачам, які відвідали концерт. Кількість присутніх перевершила наші очікування. Занурення глядачів у музичне свято було таким глибоким, що, навіть, пустощі маленьких гостей у тому просторі, що залишився вільним за рядами, не могли відволікти увагу присутніх від дійства на сцені. А дійство справді було захоплююче. Виступи були дуже щирими, часом, пристрасними. Загальну канву концерту, як завжди, професійно і дуже динамічно вивела неперевершена Лариса Баюс.
На заході були присутні почесні гості: голова Світової федерації українських жіночих організацій Анна Кісіль та представники Генерального консульства України в Торонто. Урочисте привітання до гостей виголосила Люба Славатинська, голова МОУГ «Четверта хвиля».
Свої вокальні й артистичні таланти цього вечора продемонстрували прекрасні музиканти та співаки, мистецтво яких ми справді цінуємо та шануємо: Наталя Кулинич-Колач, Андріана й Ігор Артем’яки, Лариса Стільмашенко, Сергій Стільмашенко, Оксана Пікуш, Діана Річі, Софія Калина, Павло Фондера, Роман Хопта, гурт «Отава» (Микола Кліщ, Володимир Мельниченко, Станіслав Садовський), а також наймолодші учасники — Гануся Танчак, Тимофій Пелех, Діанка Сенчак. Звукове оформлення здійснив Тарас Пуняк, а відеозабезпечення — Марко Славатинський. У підготовці заходу також брали участь невтомні волонтери «Четвертої хвилі» Таміла Карпик, Марія Мірутенко, Галина Карпа, Катерина Озерянська, Оксана Гірка, Любов Дейнека, Надія Баб’юк і Петро Стільмашенко.
Як приємно діставати стільки схвальних відгуків та слів вдячності. Дехто з глядачів відверто поділився, що почуття під час концерту викликали сльози, така щирість особливо зворушлива та цінна.
По завершенні концерту глядачі довго не хотіли полишати залу. Причиною цього була не гостина, а бажання поспілкуватися, поділитися враженнями. Хоча, звісно, шматочок торта з філіжанкою кави такому настрою сприяють. Талант господинь, що випікали печиво та торти для гостей вечора також був оцінений.
Основні зусилля всіх організаторів було здійснено на волонтерських засадах як доброчинний внесок власною участю. Таким чином акумульована сума коштів буде спрямована на благодійні проекти «Четвертої хвилі». Злагоджена командна робота єднає однодумців та дарує наснагу працювати та ставити і досягати цілі.
Отже, наступні проекти — не за горами!

Катерина Озерянська

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply