Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Юлія Красовська представила свої роботи в Болгарії

Автор:

|

Листопад 01, 2020

|

Рубрика:

Юлія Красовська представила свої роботи в Болгарії
Юлія Красовська

Роботи талановитої української художниці Юлії Красовської з’явилися на художній виставці EXPO Artco у Національному палаці культури в Софії. Ця унікальна арт-платформа у столиці Болгарії зібрала понад 1 тис. робіт сучасних митців. В Посольстві України побажали п. Красовській подальших успіхів та нових цікавих проєктів.
Сама ж мисткиня розповіла, що зі задоволенням взяла участь у виставці, яку організатори назвали «найбільшою та першою у такого штибу виставкою мистецтва на відкритому повітрі в Болгарії». Захід зібрав під одним дахом художників із усієї Болгарії, вони отримали можливість представити своє мистецтво широкому загалу.
Крім цього, в рамках виставки відбувся аукціон сучасного болгарського мистецтва, для якого 78 місцевих художників надали кожен одну зі своїх робіт. На EXPO Artco загалом було представлене велике різноманіття картин, малюнків, колажів, фотографій, скульптур, текстилю тощо. Програмою заходу також передбачили панельну дискусія про вплив пандемії коронавірусу на ринок мистецтва. EXPO Artco реалізували за фінансової підтримки Міністерства культури Болгарії.
Раніше «Міст» розповідав про Ольгу Толстунову, котра організовує виставки для українських художників у Європі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply