Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Як у РФ обдурюють із підтримкою окупантів

Автор:

|

Грудень 27, 2020

|

Рубрика:

Як у РФ обдурюють із підтримкою окупантів
Євген Лавренчук

Євген Лавренчук, український режисер Одеського національного академічного театру опери та балету, розповів, як його колегу, російську оперну співачку Олену Образцову, обдурили з підтримкою Криму. Їй надійшов дзвінок від представника Міністерства культури, після якого з’явилася публікація зі заявою, що співачка підтримала окупацію Росією півострова.
«Я телефоную: «Олено Василівно, що таке?» Вона каже: «Зателефонували з Міністерства культури. Перше запитання: «Ви знаєте, що російськомовних людей багато у Криму?» Вона: «Так». «Чи повинні ми їм допомагати, підтримувати культуру, мову, давати грошові гранти?» Вона: «Певна річ!» Вони: «Тобто якщо Путін ухвалить рішення активно допомагати, ви це підтримаєте?» Образцова: «Так», — розповів режисер.
За його словами, таких ситуацій було багато. Також п. Лавренчук запевнив, що друзів-ватників у нього немає. Більшість його близьких — поза політикою. Але іноді для нього здається дивним, коли люди навіть не знають, що відбувається навколо.
«Нещодавно мені хлопець у месенджері пише: «А можна я прийду до вас в оперу прослуховуватися?» Я йому відповідаю, що доведеться почекати, поки часи зміняться, адже ми не можемо людину з РФ оформити, як би вона не співала. Хлопець: «А що таке?» Я кажу: «Війна на Донбасі. В чули взагалі, що відбувається?» Він: «А до чого тут Росія? Ну, там Америка з бандерівцями». Тобто зв’язати двох слів не може, але думка щодо цього є», — додав режисер.
Як повідомляв «Міст», у жителів Криму почали відбирати приватні свердловини.

Софія Ковнір, «Оглядач»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply