Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Вова зі Львова дав концерт на даху в Мангеттені

Автор:

|

Травень 14, 2021

|

Рубрика:

Вова зі Львова дав концерт на даху в Мангеттені
Вова зі Львова

У центрі Нью-Йорка на даху школи Святого Юра на Мангеттені, облаштованому для публічних заходів, дав свій концерт репер Вова зі Львова (Володимир Парфенюк). «Це був благодійний концерт, — розповів співак. — Усі кошти за квитки (по 30 USD. — Ред.) призначені на культурну ініціативу Razom Culture громадської волонтерської організації «Разом для України», на заходи, які пропаґують сучасну українську культуру, музику та мистецтво в усьому світі».
Разом із репером пісні виконувала його дружина, співачка Уляна Малиняк. За словами п. Парфенюка, вони з дружиною приїхали до Нью-Йорка на медовий місяць, а також щоб зняти кліп до нової пісні «В кожну неділю кожен то Бог», «провокуюче до роздумів українське Євангеліє з репом».
Як пояснив Вова, він мав п’ятирічну творчу паузу з 2014-го по 2019 рік. «Але знову почав робити музику, і роблю її багато, випустив за два роки 12 синглів і відеокліпів і надалі планую все робити у ще вищому темпі — випускати по одному кліпу на місяць», — запевнив артист. Він додав, що кілька років мешкав із Уляною в Лос-Анджелесі, але незабаром подружжя повертається до Києва.
Як повідомляв «Міст», Alyona Alyona отримала престижну міжнародну премію.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply