Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

В’єтнамець Хань Чан представляє Україну на пісенних конкурсах

Автор:

|

Серпень 11, 2016

|

Рубрика:

В’єтнамець Хань Чан представляє Україну на пісенних конкурсах

Хань Чан

В’єтнамський виконавець, котрий уже п’ятий рік навчається у Львові, бере участь у міжнародних пісенних конкурсах, де співає українських пісень. Хань Чан вступив до «Львівської політехніки» на хімічний факультет, тому майбутня професія юнака зовсім не пов’язана з його гобі. Не зважаючи на це, виконанню українських пісень хлопець приділяє більшість вільного часу. «Мої батьки не хотіли, щоб я став музикантом. Вони були переконані, що це — не професійна робота, яка може приносити прибуток», — розповідає співак.
Музичну кар’єру він розпочав в Україні. Нещодавно для юнака написали пісню, яку він виконав на міжнародному фестивалі «Молода Галичина». Там виконавець посів третє місце.
У найближчих планах хлопця написати альбом із українськими піснями та навіть покласти на музику вірші українських класиків. Однак зізнається, що не все вдається, адже мову вивчає тільки п’ять років. Тож має проблеми не лише з граматикою, але й з вимовою.
Викладачка з вокалу розповідає, аби порозумітися з іноземцем при першій зустрічі, змушена була звертатися до послуг перекладача. Тепер жінка допомагає йому опановувати українські шиплячі звуки, яких немає у в’єтнамській вимові. «Своє наполегливістю, впертістю та завзятістю Хань досяг уже дуже багато. Він дуже виспівався за цей час, адже на початку були інтонаційні проблеми», — зазначила Марта Лозинська, викладач вокалу.
Хань сподівається, що вже невдовзі він стане відомим саме як виконавець українських пісень. Адже вважає Україну своєю другою Батьківщиною.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply