Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Вінок Кобзареві — від учнів Школи українознавства Об’єднання українців Америки «Самопоміч» у Нью-Йорку

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

Вінок Кобзареві — від учнів Школи українознавства Об’єднання українців Америки «Самопоміч» у Нью-Йорку

Кобзареві діти

Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люди, наша слава
Слава Україні!
Тарас Шевченко

Багаторічною доброю традицією стало проведення учнями Школи українознавства Об’єднання українців Америки «Самопоміч» у Нью-Йорку заходів, присвячених Дню народження Тараса Шевченка. 12 березня ц. р. учні, батьки та гості стали глядачами в залі школи святкового концерту, присвяченого 202-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.
Іван Макар, директор школи, вiдкрив програму концерту привітанням і словом про життя та творчість Тараса Шевченка — одного з найшанованіших в Україні й відомому в усьому світі поета, прозаїка та художника. Пророка, котрий подарував безліч заповідей своїм нащадкам, що актуальні і в наші дні, дні коли найкращі сини та доньки виборюють свободу та незалежність України.
Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто заплатив найдорожчим за її волю — життям. Іван Макар закликав учнів школи бути гідними спадкомцями талановитого українця, використовувати всі свої здібності та таланти, добре вчитися, бути активними громадянами своєї нації, сильними духом і любити рідну Україну як любив її Тарас.
Учітеся, брати мої,
Думайте, читайте,
І чужому научайтесь,
Свого не цурайтесь!
У вінок Кобзареві юні виконавці «вплели» невмирущі поетичні рядки Великого пророка, театралізоване дійство та пісні на слова поета. У програмі учнів молодших класів «Дитинство Тараса», «Поклін тобі, Тарасе», «Наша пісня, наша дума не вмре не загине», «Цікаве про Шевченка» повернули присутніх у далекі минулі роки життя поета.
Вихованцi старших класів виступили з програмами «До мертвих і живих», «Вічне слово Тараса», «Незабутній Кобзар», «Шевченко і Майдан», «Воскресни мамо», поєднуючи минуле зі сьогоденням, коли цінності, за які боровся все своє життя Кобзар, актуальні нині як ніколи.
Учнівський хор, пiд дириґуванням Елi Романишин та супроводом на форпепіано вчительки Насті Антонів виконали твори на слова поета. Кодою Свята Кобзаря стало виконання Шевченкового «Заповіта» та Державного гiмну України.
Прес-служба Школи українознавства

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply