Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Відомі в Україні люди озвучили книгу Сергія Жадана

Автор:

|

Лютий 02, 2017

|

Рубрика:

Відомі в Україні люди озвучили книгу Сергія Жадана

Сергій Жадан

Нарешті ми дожили до того часу, коли поезія Сергія Жадана може зазвучати голосами зірок. Вірші зі збірки «Тамплієри», яка стала одною з головних літературних подій 2016 року, зачитають Сергій Жадан, Сергій Міхалок, Остап Ступка, Олексій Горбунов, Фоззі, Ірена Карпа, Сашко Положинський, Ярослав Лодигін, Каша Сальцова, Дмитро Ярошенко, Анжеліка Рудницька та Тарас Чубай. Звукорежисером роботи став Віктор Алферов, а продюсером — Володимир Чикиш.
Сергій Жадан вважає, що розмаїття голосів, а, отже, і розуміння тексту, додає нового змісту віршам. «Для мене кожна нова книга віршів — це така собі антологія різних голосів, різних інтонацій, — розповідає поет. — Я їх особисто завжди чую. Але дуже цікаво, як їх чують інші. Тому вся ця затія — неймовірне зібрання різних голосів. Сильних, зворушливих, веселих і сумних. Я надзвичайно вдячний друзям, музикантам і акторам за те, що підтримали цей проект, що оживили ці вірші своїми інтонаціями, що підтримали нашу благодійну ініціативу. Сподіваюся, вірші в їхньому виконанні багато кому додадуть сил і впевненості. Адже поезія і створена для того, щоб додавати нам сил і впевненості».
Презентація аудіокниги Сергія Жадана відбудеться 9 лютого в Київському планетарії. Під час заходу учасники запису обговорять книгу та прочитають вірші.
Там же буде презентовано і благодійний фонд Сергія Жадана, який направить весь прибуток від продажу дисків і електронних копій, квитків на допомогу дітям загиблих військових.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply