Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

В Об’єднаних Арабських Еміратах відкрився український літературний клуб

Автор:

|

Серпень 11, 2016

|

Рубрика:

В Об’єднаних Арабських Еміратах відкрився український літературний клуб

Український літературний клуб

В Абу-Дабі, столиці Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ), запрацював Український літературний клуб. «Цей клуб ми вирішили створити для підтримки сучасної української літератури та поширення української культури в ОАЕ. За допомогою цих книг також підтримуватимемо наші знання української», — повідомив Євген Семенов, українець, котрий живе та працює в Еміратах.
За його словами, першою книгою, яку прочитають учасники новоствореного закладу для українців, буде роман Юрія Андруховича «Лексикон інтимних міст». «Нашу ідею підтримала Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz, яка співпрацює з сучасними українськими письменниками. Вони запропонували нам для вибору першої книги три українські бестселери останнього часу, серед яких громада шляхом відкритого голосування обрала «Лексикон інтимних міст», — зазначив він.
Євген додав, що всі книги, які відправила корпорація на Аравійський півострів, були підписані автором. «Їх має привезти українка з нашої громади. Тоді й відбудеться перше засідання Українського літературного клубу в Абу-Дабі, де всі учасники матимуть можливість познайомитися, поспілкуватися, поділитися своїми очікуваннями від роботи ініціативи та отримати довгожданий бестселер», — пообіцяв він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply