Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

В Іспанії випустили марку, присвячену Івану Марчуку

Автор:

|

Січень 02, 2021

|

Рубрика:

В Іспанії випустили марку, присвячену Івану Марчуку
Марки з художником

Поштову марку на честь українського живописця, учасника рейтинґу 100 геніїв сучасності від британської газети The Daily Telegraph Івана Марчука видали в Іспанії. Про це повідомило Посольство України в Мадриді. Марку видано з нагоди першої виставки митця в Іспанії, яка відкрилася в листопаді ц. р. й триватиме по січень 2021-го.
На виставці, яку демонструють у мадридському Музеї авангардного мистецтва La Neomudеjar, представлена найбільша за кількістю робіт експозиція Маестро за кордоном. Персональна виставка всесвітньо відомого українського художника Івана Марчука урочисто відкрилася 5 листопада за участі представників міської влади, культурних кіл, іспанських засобів масової інформації, української громади Мадридського реґіону та українських дипломатів.
В рамках експозиції представлено 184 картини художника. «Ця виставка єднає життєву траєкторію генія. Його творчість містить вимоги до техніки, яка точно поєднує авангардні традиції ХХ ст. з абстракцією, що ґрунтується на його створенні аж до ХХІ ст.», — йдеться в повідомленні музею La Neomudеjar.
Іван Марчук має намір продовжити їхню демонстрацію і в інших містах Іспанії та країн Європи з метою ознайомлення зарубіжних шанувальників живопису з найкращими взірцями сучасного українського образотворчого мистецтва.
Тижневик «Міст» детально писав про 80-річчя від дня народження Івана Марчука.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply