Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

В Едмонтоні відкриють експозицію української вишивки

Автор:

|

Травень 30, 2020

|

Рубрика:

В Едмонтоні відкриють експозицію української вишивки

Понад 750 вишитих подушок, створених українськими канадськими майстрами, покажуть на виставці, яка відкриється 2 червня в Едмонтоні. Про це повідомила Альбертська рада українського мистецтва (ACUA). «Це десятки тисяч годин роботи умільців», — йдеться у повідомленні.
Кураторкою виставки є Лариса Цимбалюк-Челядин, відома канадська мисткиня, котра наразі готує експозицію до відкриття. Ознайомитися з красою гаптованих вручну подушок, а також світлинами вишивок можна до 30 червня в ACUA Gallery & Artisan Boutique. Спонсорами виставки є низка українських організацій Канади, зокрема, Shevchenko Foundation, Ukrainian Pioneers Association of Alberta, Kule Folklore Centre at the U of A, ACUA Alberta Council for the Ukrainian Arts.
Виставка відбудеться з урахуванням небезпеки розповсюдження інфекції Covid-19. Зокрема, не буде урочистого відкриття заходу. Кількість відвідувачів, які одночасно можуть перебувати на території експозиції, становитиме не більше десяти осіб. Організатори також наполегливо рекомендують гостям виставки вдягати маски, обробляти руки наявним при вході дезінфікуючим засобом та утриматися від відвідин тим, хто хворіє або має симптоми недуги. З метою уникнення черг пропонують забронювати зручний час для відвідин експозиції заздалегідь, зателефонувавши за номером 780-488-8558 або написавши листа на електронну пошту: events@acuarts.ca.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply