Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Університет культури готуватиме тіктокерів

Автор:

|

Жовтень 04, 2021

|

Рубрика:

Університет культури готуватиме тіктокерів
Михайло Поплавський

Київський національний університет культури і мистецтв готуватиме фахівців зі соціальної мережі TikTok. Таке рішення Михайло Поплавський, ректор навчального закладу, пояснив тим, що за соцмережами майбутнє. За його словами, молодь повинна бути в тренді і творити свою зіркову дорогу через соцмережі. «Моя місія — українізувати TikTok, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме нову історію країни. Українців повинні знати в усьому світі. Україні є чим дивувати світ. Ми починаємо вчити з нуля, і після закінчення ви зможете отримати диплом», — заявив він.
Керувати проєктом буде Лілія Можаєва, випускниця університету, а тепер — начальниця його культурно-творчого відділу. Навчання на факультеті буде безкоштовним для всіх студентів. «Ми пишемо нову сторінку історії університету культури і факультету Тік-Ток. Ви повинні бути лідерами і режисерами свого життя. Ваша зіркова дорога — у ваших руках. Від вас залежить, як ви стартанете, або займете свою нішу і реалізуєте здорові творчі амбіції. Головне, щоб вам хотілося хотіти! Будьте на позитиві. На оптимістах тримається світ, песимісти тільки глядачі», — закликав п. Поплавський.
Він сам має активний профіль у TikTok, де часто викладає ролики зі своїми студентками. Один із роликів «співочий ректор» зняв прямо після виступу.
Як повідомляв «Міст», молодик ховає гроші по місту і викладає підказки в TikTok.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online