Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Український музей у Чикаґо оголосив конкурс дитячих оповідань

Автор:

|

Квітень 29, 2020

|

Рубрика:

Український музей у Чикаґо оголосив конкурс дитячих оповідань

Український національний музей у Чикаґо оголосив конкурс дитячих оповідань про Covid-19. «Визнання обдарованої та талановитої дитини у візуальному мистецтві Українським національним музеєм у Чикаґо! Готові розповісти власну історію? Приєднуйтесь до нашого проєкту «Моя розповідь про Covid-19», — повідомляють у в Facebook музейники.
Оскільки через пандемію родини залишаються вдома, а життя сповільнюється, діти та батьки мають більше часу, щоб розпалити любов до народних оповідань, тож Український національний музей вирішив це заохотити. «Намагаючись підтримувати усну творчість і вшанувати медичних працівників, а також тих, хто перебуває на передовій лінії боротьби з Covid-19, ми хотіли б провести конкурс історій для дітей 5-16 років, які проживають у Чикаґо. Заохочуємо школярів використовувати свою фантазію та написати розповідь на тему збереження планети, збереження людства та боротьби з Covid-19», — йдеться у дописі.
Історія маж розповідати про те, як добро перемагає зло, пропонувати моральний урок, який слід засвоїти, та мати щасливий кінець. Дітей також заохочують малювати власні креативні ілюстрації до їхніх оповідань.
Метою конкурсу є популяризація дитячого мистецтва, розвиток творчого потенціалу дитини, проведення виставки найкращих зразків дитячого мистецтва та підтримка й заохочення спільної творчості школярів та їхніх батьків на тему майбутнього людства та збереження нашої планети. «Ми живемо у часи, коли мрії можуть стати реальністю. Тому герої казок та реальні історії мають бути в основі цих творів/малюнків», — йдеться у дописі.
Зауважується, що важливість цього проєкту полягає в тому, щоб об’єднати творчих дітей Чикаґо навколо мистецтва, збагативши країну оптимізмом та проведеним у колі родини часом у корисній продуктивній діяльності.
Як зауважили організатори конкурсу, пандемія впливає на дітей у всьому світі, вони вирішують кризи по-своєму. «Ми хотіли б допомогти їм висловити свої емоції через розповіді та зустрічі з героями Covid-19», — йдеться у дописі.
У рамках першого етапу конкурсу до участі запрошують юних художників, поетів, письменників віком від п’яти до 16 років. Заявку потрібно подати до 30 травня ц. р. на електронну адресу: curator@ukrainiannationalmuseum.org.
У рамках другого етапу кращі художні концепції репрезентують на виставці, що відбудеться під час фестивалю історій Storytelling Festival 2020, який планують провести у вересні. Поезію й оповідання надрукують у фестивальному каталозі.
Фестиваль матиме театральну діораму зі зображенням українських народних казок. Дітям та їхнім родинам запропонують одягнутись у народні строї зі своєї спадщини походження та взаємодіяти з реалістичними пейзажами. Вони також отримають можливість познайомитись та поспілкуватися із медичними працівниками та тими, хто виявив себе справжніми героями під час боротьби з Covid-19.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply