Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Український інститут книги очолить Олександра Коваль

Автор:

|

Серпень 15, 2018

|

Рубрика:

Український інститут книги очолить Олександра Коваль

Олександра Коваль

Державна експертна комісія України оголосила переможцем конкурсу на посаду директор Інституту книги Олександру Коваль, президента львівського «Форуму видавців». На цю посаду претендували восьмеро осіб, одна з претенденток — директор Черкаського книжкового фестивалю Людмила Фіть — зняла свою кандидатуру на початку другого туру конкурсу.
Крім неї і п. Коваль, у конкурсі брали участь: письменниця Наталя Букіна, заступник директора «Українського дому» з соціально-культурних питань Андрій Гаджаман, керівник громадської організації «Культура України» Оксана Гайдук, куратор літературного об’єднання «Зоряна фортеця» Олена Савінова та директор Державної бібліотеки України для юнацтва Георгій Саприкін.
Конкурсна комісія складалася з дев’ятьох осіб: Віктор Круглов, Олександр Красовицький, Ігор Мялковський, Богдан Скубко, Андрій Пучков, Олексій Сенченко і три експерти, делеговані Мінкультом.
Як писав «Міст», Тетяна Терен, колишня директор Інституту книги, звільнилася з посади взимку ц. р., після чого з команди пішло ще кілька людей. Виконувати обов’язки директора Міністерство культури призначило Сергія Ясинського, котрий на конкурс не подавався.
Згідно зі законом, Інститут книги є державною установою, яка формує політику держави в сфері культури та мистецтв. Метою Інституту є підтримка книговидавничої діяльності, популяризація читання, стимулювання перекладацької діяльності та популяризація української літератури в світі.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply