Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Український гурт підкорив найбільший готичний фестиваль світу

Автор:

|

Липень 03, 2019

|

Рубрика:

Український гурт підкорив найбільший готичний фестиваль світу
Folknery

Нещодавно український електрофолк-дует Folknery виступив на найбільшому готичному фестивалі світу — Wave Gotik Treffen у Лейпциґу (Німеччина). «Ми були вперше на такого штибу фестивалі. І це було справді кайфово. Для нас важливою була не лише музична частина, а й візуальна. Разом із львівською дизайнеркою Олесею Марчук створили образ таких собі готичних наречених із українським елементом — віночком», — розповідає Ярина Квітка, солістка гурту.
Колектив у складі Ярини Квітки (вокал) та Володимира Муляра (ударні, клавішні, тайшо-кото, сопілка, аранжування, саунд-продюсування) став другим українським гуртом після легендарних «Кому вниз», що вийшов на сцену Wave Gotik Treffen. Під час Wave Gotik Treffen Folknery репрезентували свій найсвіжіший на сьогодні альбом Son (2018).
Зазначимо, що фестиваль Wave Gotik Treffen відбувається впродовж чотирьох днів у Лейпциґу. На нього з’їжджається майже 20 тис. готів із усіх куточків світу. Цього року організатори запропонували понад 170 концертів і мистецьких подій.
Додамо, що гурт Folknery є одним із найбільш гастролюючих за кордоном українських колективів. За час свого існування цей дует зіграв понад 100 концертів у 18 країнах світу: від Великої Британії до Австралії. «Їм не принципово, якою є сцена — найсучаснішою гай-тековою чи імпровізовано-вуличною. Головне — дарувати людям щастя та відкривати неосяжну енергію української культури через музику», — зазначають у прес-службі гурту.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply