Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Український актор отримав роль у французькому серіалі

Автор:

|

Серпень 01, 2021

|

Рубрика:

Український актор отримав роль у французькому серіалі
Анатолій Панченко

Одну з головних ролей у французькому англомовному серіалі зіграє українець Анатолій Панченко, який до цього вже знявся у відомому французькому серіалі «Бюро леґенд». «Я пройшов шлях великої кількості спроб і помилок і, будучи великим фанатом кіно, навіть не думав, що колись сам буду у ньому зніматися. Але після зйомок у французькому шпигунському трилері «Бюро леґенд», я отримав одну з головних ролей в новому французькому фантастичному серіалі «Інфініті», більша частина якого була знята в Україні, і зараз його зйомки тривають в інших країнах», — поділився він.
Актор народився і виріс у Донецьку, після 2014 року переїхав до Києва, де продовжив навчання в «Київській політехніці». Згодом пішов у море працювати на круїзних лайнерах, а пізніше поїхав навчатися акторській майстерності до студії в Лос-Анджелесі та в Нью-Йоркській кіноакадемії.
Зйомки англомовного серіалу про космос «Інфініті» для французького мовника Canal+ відбувалися в березні ц. р., їх здійснювали французький продакшн Federation Entertainment і компанія Apple Tree Vision. Це шестисерійна детективна драма, більшість серій знімали в Україні, а частину в Казахстані на полігоні Байконур та у Парижі. Наразі українська частина фільмування вже завершена і зйомки перемістилися в Казахстан. Випуск стрічки планують на 2022 рік.
Режисером трилера став Тьєррі Пуаро, який працював над серіалом «Чорна пляма» на Netflix, а оператором-постановником — Крістоф Нуєнс, відомий своєю роботою над нетфліксівським «Люпеном». Анатолій Панченко стане партнером по зйомках із такими акторами, як Селін Саллетт («Будинок терпимості»), Влад Іванов («Крізь сніг»), Еллора Торчія («Сонцестояння»), Лорен Капелутто («Чорна пляма»), Джаррет Мерц («Страсті Христові») та Карина Арутюнян («Бюро леґенд»).
Як повідомляв «Міст», український мультсеріал запустили на італійському телебаченні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply