Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Українські програмісти допомагають створювати 70 % сучасної музики у світі

Автор:

|

Лютий 27, 2019

|

Рубрика:

Українські програмісти допомагають створювати 70 % сучасної музики у світі

Фахівці українського офісу компанії GlobalLogic виконують половину роботи зі створення найкращого у світі програмного забезпечення для звукозапису Pro Tools американської компанії Avid. Українські інженери співпрацюють із Avid уже понад десять років. Зараз вони розробляють для неї всю лінійку програмного забезпечення. Клієнти Avid — голлівудські компанії, телестудії, новинні компанії. За свої технічні продукти Avid отримала два «Оскари», одну нагороду «Ґреммі» та 16 «Еммі».
Технології Avid, створені за участю українських інженерів, використовували для запису й аранжування музики у фільмах «Гобіт», «Світ Юрського періоду», «Дедпул-2», «Людина-мураха й Оса», у телесеріалі «Гра престолів». Програмне забезпечення Avid також використовували для запису альбомів групи Maroon 5, Coldplay, Linkin Park, «Океан Ельзи» та «Друга ріка».
Співпраця українців із Avid почалося з того, що команда з десятьох фахівців працювала над плагінами для Pro Tools. Програмісти створювали спеціальні ефекти, які можна накладати на звук. Avid переконалася, що співпраця стала успішною, і вирішила працювати з українськими інженерами. Зараз 200 українців виконують 50 % усього інжинірингу Avid.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply