Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Убивцю музиканта заґратували на десять років

Автор:

|

Травень 31, 2021

|

Рубрика:

Убивцю музиканта заґратували на десять років
Лесик Дацюк

У Львові засудили безхатька, котрий убив Олександра Дацюка, лідера гурту «Лесик Band». Чоловік проведе у в’яниці десять літ. Траґедія сталася 7 квітня 2020 року близько 21.00 на автобусній зупинці на вул. Героїв УПА. Безпритульний чоловік двічі ударив Лесика у груди ножем, вціливши у ділянку серця. 56-річний музикант отримав сильні поранення, від яких помер у лікарні.
Поліція оперативно впіймала вбивцю неподалік місця злочину. Ним виявився 67-річний безпритульний Анатолій Токарєв, уродженець Донецької області. Раніше був двічі судимий за незаконне зберігання зброї і грабунок. У момент затримання був нетверезим. Підсудний свою провину визнав і розповів, що завдав поранення потрепілому, бо той його ображав. Чоловік попросив суд позбавити його волі за скоєний злочин.
Дружина Олександра Дацюка на суді розповіла, що дізналася про смерть чоловіка з новин. Вона заявила, що у її чоловіка не було ворогів і він не був конфліктною людиною. Жінка не змогла пояснити суду, що саме робив її чоловік на вул. Героїв УПА того дня. Судячи з даних посмертної експертизи, у крові Олександра Дацюка виявили 2,12 проміле алкоголю.
Світлана Мартьянова, суддя Франківського районного суду, котра розглядала цю справу, визнала Анатолія Токарєва винним в умисному вбивстві і призначила йому десять років позбавлення волі. Термін покарання Токарєву зарахували з моменту затримання — 7 квітня 2020 року.
Олександр Дацюк створив гурт «Лесик Band» у Львові 1990-го. Колектив був надзвичайно популярним у середині 1990-х. Відомий своїми гітами «Гуляли», «Співали ящури», «Кошмарний сон», «Рекет», «Весна застою», «Бразилія». Ці пісні раніше вивчали напам’ять і наспівували так часто, що дехто навіть вважав їх народними.
Як повідомляв «Міст», убивця Джона Леннона вибачився перед його вдовою.

Катерина Родак, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply