Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

У Парижі Україна матиме окремий стенд

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

У Парижі Україна матиме окремий стенд

У Франції 22-25 березня проходитиме одна з найбільших книжкових виставок-ярмарків світу — Книжковий салон у Парижі. Цього року Україна вперше буде представлена окремим стендом (OpenUkraine U80). Українські письменники Любко Дереш, Антон Кушнір, Євгенія Кононенко, Марина Гримич, Ірен Роздобудько, Іван Рябчій і Дмитро Чистяк упродовж роботи ярмарку проведуть автограф-сесії та презентації. Акції української делегації розпочнуться літературно-музичним творчим вечором Ірен Роздобудько, Ігоря Жука та Марини Гримич у бібліотеці Петлюри 21 березня за участю Терезії Яценюк, голови наглядової ради Фонду «Відкрий Україну».

На стенді Французького інституту 22 березня відбудеться дискусія за участю Софі Жульєн, директора Фестивалю європейських літератур у місті Коньяк, Ірини Дмитришин, фахового перекладача, історика літератури, викладача паризького Інституту східних мов і цивілізацій, і письменника Антона Кушніра.
На українському стенді OpenUkraine пройде презентація програми підтримки перекладів з української мови фонду «Відкрий Україну» за участю п. Яценюк. 24 березня відбудеться презентація книжки «Чорна наречена» французького письменника Романа Рижки, який пише про Україну.
Українські видавці в співпраці з Французьким інститутом в Україні спеціально до Салону підготували «Альманах сучасної української літератури». 25 березня відбудеться творча зустріч письменниці Ірен Роздобудько, Марини Гримич і барда Ігоря Жука в Палаці Ради Європи в Страсбурзі. Організатор – асоціація «Міст». Ці заходи організовано в межах проекту «Більше країн — більше книжок» за сприяння Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», фонду Арсенія Яценюка Open Ukraine, посольства Франції в Україні, Французького інституту, PJSC Kraft Foods Ukraina, асоціації «Міст» та Міністерства культури України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply