Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

У Лондоні відбувся вечір українського балету

Автор:

|

Вересень 25, 2021

|

Рубрика:

У Лондоні відбувся вечір українського балету
Ukrainian Ballet Gala

У культовому театрі Sadler’s Wells у Лондоні відбувся вечір українського балету — Ukrainian Ballet Gala. Своїми враженнями від дебюту Українського національного балету на британській театральній сцені поділилося Посольство України у Великій Британії.
У дипломатичному представництві висловили захват від роботи Ольги Данилюк, драматурги ні та директорки шоу, Івана Путрова, танцюриста та продюсера, а також зірками української балетної школи, які виступали на вечорі. «Їхня синегрія вилилася в унікальний прояв української балетної культури, що об’єднала в собі класику та модерновість», — зазначили українські дипломати. Також у посольстві подякували українським спонсорам заходу — групі компаній Ferrexpo AG і фінансовій групі Investment Capital Ukraine.
На сцені одного з найважливіших театрів світу у сфері танцю Sadler’s Wells виступили українські солісти Олеся Шайтанова, Христина Шевченко, Денис Черевичко та Наталя де Фробервіль, які зараз виступають по всьому світу з Американським балетним театром, Віденським театром, Литовським національним балетом і Тулузьким балетом Капітолії.
Вони приєдналися до зірок Українського національного балету, Королівського балету й Англійського національного балету у виконанні програми, яка містила балетні вистави «Лебідь, що вмирає», «Дон Кіхот», «Діана й Актеон», «Корсар», «Сильфіди», Grand Pas Classique та інші.
Як повідомляв «Міст», артист балету повинен вміти любити, терпіти й відчувати.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply