Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

У КНР стартує конкурс до Дня Незалежності України

Автор:

|

Серпень 15, 2021

|

Рубрика:

У КНР стартує конкурс до Дня Незалежності України
Панорама Уханя

У м. Ухань, яке є містом-побратимом Києва, стартує віртуальний ІІ Міжнародний конкурс-виставка художніх робіт «День Незалежності України», організована освітньою компанією Uni Education за сприяння Посольства України в Китайській Народній Республіці (КНР).
Захід присвятили 30-й річниці Незалежності нашої держави. До участі у ньому запрошують українських і китайських митців, які працюють у жанрах: живопис; графіка (малюнок); фотографія; дизайн одягу; ілюстрація; цифрове мистецтво.
З огляду на те, що конкурс проводять у віртуальному режимі, для участі в ньому необхідно: виконати твір в одному зі запропонованих жанрів на тему незалежності нашої держави, природи й архітектури України, історії та традицій українського народу, українсько-китайської дружби тощо; сканувати чи зробити фото своєї роботи у форматі *.jpg із роздільною здатністю 300 dpi; до 20 серпня ц. р. надіслати таке зображення на адресу: uniartedu@126.com разом із інформацією про автора (прізвище, ім’я, вік, місто проживання), назву твору та його ідею (два-три речення), техніку та матеріали виконання, а також його розміри. У темі листа необхідно зазначити «Ukraine, ваше прізвище й ім’я».
Роботи, надіслані для участі у конкурсі-виставці, будуть опубліковані у пабліку Uni Education месенджера WeChat, а також у групі у Facebook. Після завершення заходу кожному автору робіт надішлють електронний сертифікат учасника у форматі *.pdf, а переможці отримають грамоти та пам’ятні призи від Посольства України в КНР.
Як повідомляв «Міст», ВООЗ не виключає, що коронавірус таки «втік» із лабораторії в Ухані.

About Author

Meest-Online