Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Твори Лесі Українки переклали узбецькою

Автор:

|

Липень 26, 2018

|

Рубрика:

Твори Лесі Українки переклали узбецькою

На презентації

Книгу з вибраними творами відомої української письменниці Лесі Українки переклали узбецькою мовою. Її презентація відбулася у Ташкенті. «Посольство України в Республіці Узбекистан спільно зі Спілкою письменників Узбекистану провело презентацію зібрання вибраних творів видатної української поетеси Лесі Українки, перекладене узбецькою», — повідомили українські дипломати.
Під час презентації гості читали вірші та уривки з творів як узбецькою, так і мовою оригіналу. Юрій Савченко, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Узбекистан, зазначив, що «у творчості Лесі Українки проглядаються дві головні риси — це незмірна любов до своєї батьківщини, патріотизм і волелюбність, а також прагнення й енергія боротьби, не зважаючи на будь-які негаразди».
Крім цього, кілька примірників книг Лесі Українки з узбецьким перекладом передали до дитячих бібліотек Ташкенту. Захід зібрав велику кількість членів Спілки письменників Узбекистану, українських дипломатів, української та кримськотатарської діаспор.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply