Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Цирковий «Оскар»

Автор:

|

Липень 23, 2015

|

Рубрика:

Цирковий «Оскар»

Золотий трюк Кобзова

В Одесі відбувся IV фестиваль «Золотий трюк Кобзова», в якому взяли участь 280 артистів із усього світу. Для участі в конкурсі було відібрано лише 40 номерів, артисти яких представляли 15 країн. Спочатку в «Південній Пальмірі» відбулася велика циркова кавалькада, яка була занесена до Національної книги рекордів України як наймасштабніша, завдовжки майже в 1 км. Гості та жителі Одеси побачили 250 артистів і більше 90 одиниць циркової техніки.
Далі розпочався перший конкурсний день, який оцінювали авторитетні члени журі. Цього дня одесити побачили 20 номерів. Учасники зізналися, що не очікували такої сильної конкуренції.
Другий конкурсний день приніс не менше приємних моментів: італійські акробати на роликах, чеський жонглер, німецькі акробати на трапеції, фінське тріо на скакалках, а також Філіп Ван Дайк, принц Нікараґуа, котрий працює з екзотичними тваринами. А ще глядачі провели бурхливими оплесками соціальний номер Марини та Сергія Баля про вимушений переїзд родини з рідного дому через війну.
Сергій зізнався, що йому складно прийти до тями навіть через півгодини після виступу. «У мене досі сироти на шкірі. Щоразу, коли виходжу на сцену та переживаю цю роль, не можу потім зібрати думки докупи. Але коли після нашого номера підходять глядачі та дякують за надію, яку ми подарували, це краще за всі нагороди!», — каже артист.
За результатами чотирьох відбіркових днів бронзовими призерами стали: дует «Дві зірки» (Україна) з номером про війну, жонглери Зденек Полач (Чехія) й Еркінбек Саралаєв (Киргизстан), а також український дует History Makers. «Срібло» заслужено отримали чотири представники України — «Музична скринька», The Godfather’s, дует Miracle й «ілюзіоний атракціон» Тетяни Кобзової.
Переможцями четвертого циркового фестивалю «Золотий трюк Кобзова» стала Валерія Давиденко (еквілібристика), наймолодша учасниця гала-концерту, дует повітряних гімнастів на ременях Алена Дудник та Олексій Малий. Компанію українським цирковим артистам в «золоті» склало «Тріо Шевченка» з Білорусі.
Таким чином, на рахунку України — два «золота», чотири «срібла» та дві «бронзи». Також, Микола Кобзов, президент фестивалю, підтвердив зацікавленість іноземними шоу в українських артистах. У планах цирку — гастролі в Англію та Німеччину.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply