Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

Торонто вітатиме лауреата конкурсу So You Think You Can Dance Canada

Автор:

|

Жовтень 25, 2012

|

Рубрика:

Торонто вітатиме лауреата конкурсу So You Think You Can Dance Canada

Коли зараз запитати у вас, що ви робили пізно ввечері 28 жовтня 2010 року, ви, напевно, здивуєтеся. Минуло два роки, де вже пам’ятати про якийсь осінній вечір… Але, якщо сказати вам, що то був особливий вечір у житті всіх небайдужих українців Канади, коли всі — і старі, і малі, – затамувавши подих, із величезним напруженням удивлялись у кольорові екрани телевізорів, а руки тримали на кнопках телефонів, то, безумовно, ви пригадаєте, що це був фінальний вечір танцювального шоу So You Think You Can Dance Canada. Серця всіх українців Канади тоді билися в унісон. Усі ми з великою надією й сльозами гордості на очах спостерігали за нашим талановитим земляком із Торонто Денисом Дроздюком і канадським українцем у третьому поколінні Джефом Мортенсеном з Едмонтона. Учасники цього шоу змагалися впродовж десяти тижнів, а суддями були телеглядачі, які через телефон голосували за того, кого вважали найкращим. У телефонному голосуванні взяло участь більш ніж 1,5 млн глядачів. Пригадайте, яка безмежна радість охопила всіх нас, коли було оголошено переможців. Першим було названо Дениса Дроздюка, третім — Джефа Мортенсена. Денис отримав приз розміром 100 тис. CAD і автомобіль Mazda. Та найбільшою нагородою стала для нього прихильність і любов усієї нашої спільної української родини, яка так дружно голосувала й підтримувала його.

Українські хори «Оріон» і «Левада» (Торонто) під мистецьким керівництвом Ігоря Магеги вирішили зробити приємний сюрприз для всіх наших краян: у другу річницю цієї славної перемоги — 28 жовтня 2012 року – організували концерт «Танцюй під мою пісню» (Dance To My Song) за участю Дениса Дроздюка. Згадаймо той дух, що об’єднував нас усіх у його важкій дорозі до перемоги під час конкурсу та привітаймо Дениса та його партнерку Антоніну Скобіну вже не через телефонну лінію підтримки, а в живому спілкуванні.
Хочемо нагадати, що Денис Дроздюк народився в Чернівцях. Любов до танцю в нього — у крові. Його мама, закохана в мистецтво, у чотирирічному віці привела Дениса в балетну студію, де хлопець навчався основ танцю. У Канаду Денис приїхав із батьками, коли йому було 12 років. Тоді він розпочав програму в танцювальній академії Sean Boutilier, отримав титул чемпіона Канади з бальних танців у своїй віковій категорії, але відчував, що цього недостатньо.
Маючи 14 років, Денис поїхав у Берлін, де теж навчався танцю. Протягом перебування там у 2000-2003 рр. він сім разів ставав чемпіоном Німеччини й тричі — чемпіоном світу з бальних танців серед юніорів. 2005 року Денис Дроздюк переїхав у Нью-Йорк, чотири роки вчився в The Juilliard School, яка надала йому повну стипендію. Ці роки були дуже продуктивними. Він створив кілька хореографічних композицій і багато виступав.
Одночасно відвідував курси економіки й філософії в Торонтонському університеті та філософії й математики – у Колумбійському університеті. Здобувши ступінь бакалавра, він бере магістерську програму в Університеті Нью-Йорка.
Танець став змістом усього життя талановитого хлопця. Він неодноразово ставав чемпіоном світу з бальних танців. Денис співпрацює з провідними хореографами-постановниками планети, наприклад, із Руудом Вермеєм, хореографом Брітні Спірз і Селін Діон. Денису підвладні всі хореографічні жанри: класичний балет, латиноамериканські танці, джаз, фламенко, народні танці. Віртуозно виконує він українські народні танці. Денис виступав на сценах Німеччини, Англії, Росії, України, Австрії, Італії та Синґапуру. Його порівнюють із видатними танцівниками минулого Баришніковим і Нурієвим. Кажуть, що він був народжений для того, щоби танцювати. Він має вроджене відчуття музики й танцю, дивовижну пластику, які підкорюють серця глядачів.
Сподіваємося, що 28 жовтня 2012 року стане для вас приємним святом поєднання танцю, музики та пісні, яке запам’ятається надовго. Хори «Оріон» (голова — Василь Ахтимійчук) і «Левада» (голова — Олеся Романко) виконають задушевні українські пісні. Прозвучать авторські твори учасниці хору Богданки Пагути. Цікавими обіцяють стати виступи фольклорного ансамблю й солістів. У концерті візьме участь знаний танцювальний колектив «Україна» під керівництвом Валерія Мовчана. Дуже оригінальний музичний супровід забезпечуватиме ансамбль Beyond The Pale.
Отже, запрошуємо всю українську громаду на концерт «Танцюй під мою пісню», який відбудеться в неділю 28 жовтня ц. р., о 3-й год. пополудні, у Michael Power/St.Joseph High School 105 Eringate Dr. Etobicoke (Rathburn/Eringate). Особливо звертаємося до наших молодих українців: завітайте на концерт, подивіться на нашого талановитого земляка, поспілкуйтеся з ним, бо він є нашою надією на майбутні перемоги.
Після концерту відбудеться зустріч із танцювальною гордістю Канади й України Денисом Дроздюком, Антоніною Скобіною й іншими учасниками концерту при каві та солодкім. Квитки замовляйте за телефонами: 416-233-9700, 416-239-1685 і при вході.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply