Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Свято музики у Львові присвятили медикам

Автор:

|

Червень 28, 2020

|

Рубрика:

Свято музики у Львові присвятили медикам
На святі музики виступали й на балконах

Минулого тижня в Україні випало два свята водночас — День музики і День медичного працівника. У Львові вирішили ці два свята поєднає: виступи музикантів організували біля лікарні «швидкої допомоги». Там же відкрили мурал, присвячений медикам для висловлення вдячності за їхню роботу.
На муралі зобразили лікарку, яку намалював хлопчик і знизу написав слово «дякую». На її халаті видніється силует Львова. З іншого боку дівчинка випускає синьо-жовтого повітряного змія, що символізує надію. Ці два малюнки з’єднала кардіограма.
Мурал «Подяка лікарям» висотою 21 м намалювали на фасаді операційного блоку лікарні. Львів’яни та музиканти, котрі брали участь в Святі музики, дякували медикам за важку працю у часи боротьби з коронавірусом.
Відкривали мурал під музику семи музикантів оркестру Львівської філармонії. «Цей символізм і подяка лікарям. Він залишиться на роки для того, щоб ми завжди пам’ятали про цей нелегкий період і цінували працю медиків», — заявила Наталія Бунда, директорка Департаменту розвитку Львівської міської ради.
Загалом у Святі музики у Львові взяли участь 110 музикантів на 48 локаціях міста. Щоправда, усіх закликали не забувати про карантин, дистанцію та безпеку. Для дотримання обмежень використали балкони та локації, які не передбачають великих скупчень людей.
«Основна концепція цьогорічного Свята музики — виступи музикантів на балконах, для того, що люди могли слухати музику, дотримуючись соціальної дистанції та дотримання карантинних вимог. Всі музиканти дуже свідомі, тому одягнули у маски та дотримувалися дистанції», — розповіла Марія Михайлик, директорка Свята музики у Львові.

Орися Шиян, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply