Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Світлана Пиркало приєдналася до Ради опікунів Українського інституту

Автор:

|

Квітень 28, 2020

|

Рубрика:

Світлана Пиркало приєдналася до Ради опікунів Українського інституту
Світлана Пиркало

Українська письменниця і журналістка Світлана Пиркало стала членом Ради опікунів Українського інституту в Лондоні (Велика Британія). «Український інститут у Лондоні радий, що Світлана Пиркало приєдналася до нашої опікунської ради. Щиро вітаємо Світлану в нашій команді та сподіваємося на співпрацю», — йдеться у дописі установи в Facebook.
В інституті також подякували Орисі Луцевич, котра йде після п’яти років перебування в Раді опікунів. «Дякуємо, Орисе, за Вашу підтримку, енергію та креативність, які допомогли інституту зростати!», — зазначили в Українському інституті.
Світлана Пиркало є постійним членом журі книжкової премії «Книга року Бі-Бі-Сі», яку з 2012 року проводять у партнерстві з Європейським банком реконструкції та розвитку. Протягом своєї 15-річної кар’єри в галузі журналістики вона працювала репортеркою і радіоведучою в Українській службі Бі-Бі-Сі в британській столиці, писала регулярні колонки для низки українських видань, працювала керівником телешоу на одному з українських каналів, заступницею головного редактора першого й єдиного україномовного журналу мод EVA тощо. Зараз працює в галузі міжнародного розвитку. Її освіта охоплює лінгвістику, фінанси та міжнародні відносини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply