Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Зустріч єпископів Канади та США в Глен-Коуві

Автор:

|

Травень 25, 2017

|

Рубрика:

Зустріч єпископів Канади та США в Глен-Коуві

Українські католицькі єпископи Канади та США нещодавно провели свої щорічні засідання в бібліотеці монастиря отців Василіян у Глен-Коуві (штат Нью-Йорк). Дуже зручне та молитовне середовище було створене гостинним Всечеснійшим отцем Василієм Салковським, ЧСВВ, провінційним настоятелем оо Василіян св. Йосафата, ЧСВВ.
Участь у засіданнях взяли Високопреосвященний Стефан Сорока, митрополит США й архієпископ Філадельфійський, Високопреосвященний Лаврентій Гуцуляк, ЧСВВ, митрополит Канади й архієпископ Вінніпезький, Преосвященний Павло Хомницький, ЧСВВ, єпископ Стемфордський, Преосвященний Давид Мотюк, єпископ Едмонтонський, Преосвященний Кен Новаківський, єпископ Нью-Вестмінстерський, Преосвященний Брайн Байда, ЧНІ, єпископ Саскатунський, Преосвященний Богдан Данило, єпископ Пармської єпархії св. Йосафата, Преосвященний Іван Бура, єпископ-помічник Філадельфійської архієпархії, Преосвященний Василь Лостен, єпископ-емерит Стемфордської єпархії.
Канадські ієрархи поділилися своїми враженнями про візит ad limina разом із католицькими єпископами Західної Канади до Святійшого отця. Обговорювалися також теми, які будуть підняті на найближчому Синоді Української католицької церкви, обмірковувалися теми для Собору нашої Церкви, який відбудеться 2020-го. Розглядалося подальше запровадження ініціатив програми «Жива парафія», як і приготування до візиту Патріаршої Катехитичної комісії до Канади та США. Було розглянуто положення Партикулярного права нашої Церкви та пропоновані статути Вінніпезької та Філадельфійської митрополій. Єпископи розмовляли про використання соціальних мережах і зважували шляхи поєднання наших зусиль у різних ініціативах соціальних мереж в єпархіях. Було сформовано комітет із розвитку програми дошлюбного приготування для запровадження в усіх наших єпархіях через соціальні мережі. Була сформована Північно-Американська літургійна комісія, яка повинна надавати поради єпископам щодо постійного розвитку літургії. Були також розглянуті: формування духовенства та стан богопосвяченого життя в наших єпархіях, й інші важливі для всіх теми.
Впродовж засідань ієрархи відвідали нещодавно відкритий меморіал і Музей 11 вересня в Нью-Йорку, а також Катедру святого Юрія. Щорічні засідання Українських католицьких єпископів Канади та США служать розвитку братерства і започаткуванню ініціатив, що приносять користь усім.
Українська католицька митрополія Філадельфійської архієпархії

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply