Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Зруйнували храм, що пережив дві світові війни

Автор:

|

Грудень 05, 2022

|

Рубрика:

Зруйнували храм, що пережив дві світові війни
Результати дій «православних» варварів

У селі Киселівка у Снігурівському районі Миколаївської області російські варвари своїм обстрілом повністю зруйнували Храм Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Про це повідомив о. Олександр, настоятель парафії. «У будівлі відсутній дах, дощем і збитим тиньком знищені найстаріші ікони. Храм повністю зруйнований, відновити його неможливо», — бідкається він.
За інформацією священника, найстаріші ікони врятувати не вдалося, але більшість із них зберегли, попри те, що від храму залишилося кілька стін. «Є кімнатка, в якій збереглися наші літургійні речі. Зокрема, чаша для крові Господньої. Дізналися від нашої парафіянки, що вона там, перш ніж спалахнув храм, сховала наші ікони, образи, які були в центральній частині. Більшість образів ми врятували, але основну частину знищили дощі, багато знищили польові миші», — зітхає панотець. У Киселівці не проводитимуть службу, поки храм не збудують наново.
В грудні мало виповнитися 170 років від часу зведення храму. Він уцілів під час двох світових воєн і панування комуністичного режиму. За час повномасштабної війни РФ проти України село Киселівка фактично повністю знищене. Майже всіх місцевих жителів евакуювали.
Як повідомляв «Міст», Тайвань готовий відновлювати українські храми.

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply