Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Житель Тернопільщини збудував собі «вулик-церкву»

Автор:

|

Серпень 14, 2019

|

Рубрика:

Житель Тернопільщини збудував собі «вулик-церкву»
Микола Оришкевич із дружиною

Микола Оришкевич вже 70 років займається бджільництвом. Каже, що життя на пенсії потрібно урізноманітнювати. «Усі знають, що бджоли мають унікальні лікувальні здібності і в мене виникла ідея розробити приміщення для апітерапії», — розповідає чоловік.
Апітерапія — альтернативний метод медицини, у якому для профілактики та лікування хвороб використовують бджолині продукти — мед, пилок, прополіс, маточне молочко, віск та бджолину отруту. «Подивившись багато книг, статей і відео, я створив власний проект будівлі, яка складається з десяти бджолосімей, — каже п. Микола. — Але це не просто вулик, а приміщення символічної «церкви». Я повісив там багато ікон, бо бджоли ж — Божі істоти. Ще в давнину вірили, що бджоли — істоти священні, крилаті посланці богів і провісники майбутнього, що володіють знанням багатьох таємниць».
У приміщенні «церкви-вулика» стоять дві лежанки, на яких люди проходять апітерапію. «Апітерапія — популярний вид лікування на Тернопільщині, але такий вулик у вигляді невеликої церкви, мабуть, єдиний, — запевняє бджоляр. — Я за час існування «вулика-церкви» прийняв чимало пацієнтів. До мене на сеанс приїжджають люди різного віку та з різними захворюваннями. Один чоловік із Києва десять сенсів у мене пройшов, то казав, що набагато краще почав почуватися».
За терапію Микола Іванович не встановив чітких цін. «Люди залишають мені, хто скільки може, а коли приїжджають із дітьми, то відмовляюся брати в них будь-які гроші, — каже чоловік. — А ми з жінкою взагалі там взимку ночуємо, мої внуки люблять там поспати вдень, коли змучуються». Крім апітерапії чоловік також продає мед, воскові настойки, гомогенат та інші бджолині продукти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply