Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Заява архієпископа щодо кризи в Україні

Автор:

|

Березень 20, 2014

|

Рубрика:

Заява архієпископа щодо кризи в Україні

Єпископи Сполучених Штатів разом із десятками мільйонів католиків Сполучених Штатів, нащадків вихідців зі Східної Європи, приєднуються до Папи Франциска в підтримці та молитві за народ України, за завершення існуючого напруження й ускладнюючих подій, які розгортаються в Україні. Ми вдячні за заклик Папи Франциска «докласти всіх зусиль, щоби подолати непорозуміння й побудувати разом майбутнє країни».
Героїчне свідчення провідників Української греко-католицької та Латинської католицької Церков, які твердо відстоюють людські права й демократію, вселяють у нас надію, що у відбудові громадянського суспільства переважать мирні засоби.
Століття католики в Україні були жорстоко переслідувані, а католицизм навіть був визнаний поза законом. Тому ми піднімаємо наші голоси на захист релігійної свободи в Україні та прав, яким загрожують аґресивні дії, що здійснюються в країні. Разом із моїми братами єпископами, я прошу католицькі спільноти Сполучених Штатів, які збираються на початок Великого посту, молитися за мирне розв’язання цієї кризи, що забезпечить справедливість і фундаментальні людські права для багатостраждального та пригнобленого народу.
Джозеф Куртц, президента Конференції католицьких єпископів Сполучених Штатів

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply