Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Затримали лідерів секти Догнала

Автор:

|

Липень 02, 2015

|

Рубрика:

Затримали лідерів секти Догнала

Догналіти

Минулого тижня під Львовом працівники Служби безпеки України (СБУ) затримали п’ятьох лідерів незареєстрованої релігійної організації «Українська правовірна греко-католицька церква», відомої також як секта Догнала. Всіх затриманих було доставлено у слідчий ізолятор (СІЗО) СБУ. Операція зі захоплення сектантів була досить масштабною, затримання проводило кілька десятків співробітників спецпідрозділу СБУ. Трьох представників «догналітів» було одразу депортовано за межі України, оскільки вони є громадянами Чехії, ще двоє — перебуває у СІЗО.
Після цього члени секти «догналітів» вирішили пікетувати Управління СБУ у Львівській області. На акцію протесту зібралося близько 50 осіб, серед яких були сестри-черниці монастиря Святого пророка Іллі (також долучені до «братства догналітів») та «владики УПГКЦ». Мітинґувальники забороняли журналістам знімати їх та вступали з ними у відверті конфлікти.
Догналіти — це люди, котрих відлучили від Церкви, і вони закликають наслідувати їхній приклад інших громадян. Секту творив Антонін Догнал у Підгорецькому монастирі на Львівщині разом з іще трьома ченцями у 2008-2009 рр. Учасників групи неодноразово звинувачували у зомбуванні людей, руйнуванні сімей та інших протиправних діях. Лідеру «чорного братства» заборонили перебувати на території України. А нещодавно суд заборонив всім адептам секти Догнала проводити свої маніфестації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply