Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

«Заражений коронавірусом» піп прийшов до редакції, аби її закрили

Автор:

|

Травень 09, 2020

|

Рубрика:

«Заражений коронавірусом» піп прийшов до редакції, аби її закрили
архімандрит Микита

У Чернівцях священнослужителі місцевої єпархії УПЦ МП посперечалися з журналістами видання «Молодий буковинець». Це сталося після того, як газета оприлюднила інформацію про наявність Covid-19 у секретаря та ще 20 священників Чернівецько-Буковинської єпархії. 
Тоді секретар архімандрит Микита (Андрій Сторожук) навідався до редакції видання, аби поспілкуватися з авторами матеріалу. «Ви ж написали, що в мене Covid-19. тому я прийшов, щоб закрити на карантин газету взагалі», — заявив він. 
Журналісти пояснюють, що інформацію про Covid-19 разом із іще кількома місцевими засобами масової інформації передрукували з іншого видання, яке посилалося на власні джерела. «Кореспондент molbuk.ua звернувся до єпархії з проханням прокоментувати ситуацію. Однак на наше прохання у єпархії не відповіли, хоча повідомлення прочитали, — пише «Молодий буковинець». — Колектив редакції вважає такі вчинки архімандрита Микити неприпустимими».
В єпархії ж оприлюднили власну заяву: «Звертаємося до Служби безпеки України, головного санітарного лікаря, Національної поліції провести повну дезінфекцію редакції «Молодого буковинця» від вірусу Covid-19 та відправити колектив і головного редактора на самоізоляцію, з причини того, що вони сьогодні контактували з «інфікованою» людиною (згідно з достовірним діагнозом редакції МБ)». Автори заяви додали, що офіційно за коментарем до єпархії жодна редакція не зверталася. «На анонімні повідомлення від незнайомців у Facebook про здоров’я тих чи інших священників не відповідаємо», — запевнили попи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply