Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

За Україну молиться жалібниця, котра любить стрибати з парашутом

Автор:

|

Січень 19, 2017

|

Рубрика:

За Україну молиться жалібниця, котра любить стрибати з парашутом

Єрусалимські сестри

Уже кілька років на Олександрівському подвір’ї у Старому Місті Єрусалима працюють та моляться сестри милосердя. Понад дві сотні з них — українки. У Єрусалимі одночасно працюють дванадцятеро. До Ізраїлю вони їздять по черзі.
Єрусалимські сестри милосердя працюють у Храмі Гробу Господнього — одній із останніх зупинок Христа. У переддень Різдва сестра Катерина з помічницями роблять Вертеп і співають колядку. А ось сестра Юлія вчиться в Кременчуцькому льотному коледжі на Полтавщині. Стрибає з парашутом та вже зараз має кілька годин нальоту на легких літаках. Планує стати цивільним пілотом в пасажирських авіалініях. У Єрусалимі вона вже другий рік поспіль проводить канікули. З собою з України привезла гітару. Ксенія за освітою — економіст, зараз вчиться в аспірантурі. Для душі пише п’єси. Остання, яку видали друком, про те, як у сучасну Україну потрапляє Богдан Хмельницький.
А Юлія для всіх варить їсти. Аби їжа була, як удома, навіть спеції сюди привозить. Вона розповідає, що все життя працювала топ-менеджером у великій компанії. Себе називає колишньою кар’єристкою. Тепер каже, що кар’єра в житті — не головне, адже цим душу не врятувати. Керує ними усіма сестра Катерина. Вона служить в Єрусалимі шість років, знаходить сестер, котрі згодом тут працюють. Критерій вибору єдиний — бажання.

Неллі Ковальська, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply