Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Як захистити католицькі ЗМІ?

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

Як захистити католицькі ЗМІ?

У Варшаві пройшла 20-тисячна демонстрація опозиції, яка вимагала захисту прав католицьких засобів масової інформації (ЗМІ) у країні. Політики стверджують, що влада проводить дискримінаційну політику. Влада ж, своєю чергою, заявляє, що причин для протесту немає.

Тисячі демонстрантів скандували: «Вільна Польща!», «Вимагаємо правди про Смоленськ!» Представники опозиційних партій «Право й справедливість», «Солідарна Польща», а також редакцій консервативних ЗМІ впевнені, що нинішня влада провадить дискримінаційну політику, перш за все, щодо католицького телеканалу «Трвам».

«Ідеться про польську демократію, свободу, плюралізм у ЗМІ. Кожен порядний чоловік, нехай навіть атеїст, повинен визнати, що католики в нашій країні мають право мати власні ЗМІ й що ЗМІ в країні повинні бути різноманітними, оскільки без цього немає демократії», — сказав Ярослав Качинський, лідер партії «Право й справедливість». Демонстранти пройшли від столичної площі Трьох Хрестів до канцелярії прем’єр-міністра та Бельведерського палацу — резиденції президента Польщі.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply