Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Всеукраїнський проект зі сприяння міжрелігійній толерантності

Автор:

|

Березень 01, 2018

|

Рубрика:

Всеукраїнський проект зі сприяння міжрелігійній толерантності

У Малій сесійній залі Львівської міської ради відбулася прес-конференція представників Інституту релігії та суспільства (ІРС) Українського католицького університету (УКУ). У 2017-2018 рр. ІРС УКУ реалізовує всеукраїнський проект «Діалог для побудови миру: сприяння міжрелігійній толерантності між релігійними громадами України», який підтримав Японський фонд Niwano Peace Foundation.
Як зазначив д-р Ярослав Кіт: «УКУ єдиний в Україні 2017-го виграв заявку на реалізацію надзвичайно важливих заходів на Сході і Півдні нашої країни. Наш університет віддавна системно працює у напрямку духовної єдності українського народу і тепер з’явилася можливість сфокусуватися на цільових групах академічних і релігійних спільнот».
Проект спрямований долати стереотипи, будувати діалог між людьми різних релігій і конфесій на засадах любові та довіри. В межах проекту запланована низка семінарів про соціальне вчення та досвід міжрелігійного діалогу Митрополита Андрея Шептицького у містах Півдня та Сходу України.
Кандидата історичних наук Ігор Медвідь, координатор проекту, наголосив: «Ми прагнемо показати постать Андрея Шептицького як приклад людини, що виходила за вузькі конфесійні та релігійні рамки, намагалася будувати мости порозуміння, закладала фундамент для єдності в багатоманітності. Глибинні виміри цієї постаті можуть слугувати прикладом у багатьох сферах для всіх громадян України незалежно від релігійної чи етнічної ідентифікації».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply