Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

ВРЦіРО зробила заяву щодо меморіалу в Бабиному Яру

Автор:

|

Квітень 28, 2021

|

Рубрика:

ВРЦіРО зробила заяву щодо меморіалу в Бабиному Яру
Бабин Яр

Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) закликала не політизувати ситуацію з ушануванням жертв нацизму і комунізму в Бабиному Яру в Києві. «Плани і дії, спрямовані на меморіалізацію та гідне вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, не можна використовувати у вузько політичній боротьбі або для тимчасової політичної або геополітичної кон’юнктури. Також меморіалізація місця траґедії не може служити для задоволення чиїхось особистих амбіцій», — ідеться в заяві.
Раніше з подібним зверненням виступили лідери єврейських громад. «Серйозне занепокоєння викликає навішування політичних ярликів на меморіал і спроби використання теми вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру в політичній боротьбі», — заявили представники цієї організації.
З такими заявами релігійні організації виступили після заяви прес-служби Петра Порошенка, у якій він виступив категорично проти будь-яких проєктів, які просувають «особи, наближені до Путіна». Заяву ВРЦіРО підписали низка владик, серед яких глава Православної церкви України (ПЦУ) Єпіфаній і глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук).
Як повідомляв «Міст», меморіальний комплекс у Бабиному Яру має бути унікальним продуктом української культури.

Світлана Надтока, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply