Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

ВРЦіРО — проти ратифікації Стамбульської конвенції

Автор:

|

Червень 28, 2020

|

Рубрика:

ВРЦіРО — проти ратифікації Стамбульської конвенції
Учасники ВРЦіРО

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) у зверненнях до керівництва держави і низки міністерств нагадала, що народ України в своїй більшості не підтримує ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами, так званої Стамбульської конвенції. Причиною стало нав’язування цим документом гендерної ідеології, яка не стосується захисту від домашнього насильства, проте суттєво шкодить моральним засадам і сімейним цінностям українського суспільства.
У грудні 2019-го петиція на сайті Президента України №22/074484-еп проти ратифікації Стамбульської конвенції набрала необхідні 25 тис. голосів, однак громадськість не побачила на це помітної реакції з боку Володимира Зеленського та його уряду. Натомість протилежна за змістом петиція у травні ц. р. спонукала до активної діяльності урядовців, спрямованої на просування ідеї ратифікації Стамбульської конвенції в Україні.
На переконання представників ВРЦіРО, відсутність консенсусу в українському суспільстві щодо гендерної ідеології, коли поняття «стать» підміняють поняттям «гендер» із його понад 50 різновидами, стоїть на заваді ратифікації Стамбульської конвенції.
Такий викривлений підхід, який суперечить природному порядку статевої ідентифікації, може зробити Стамбульську конвенцію політичним і правовим інструментом для популяризації в українських школах і університетах нових «гендерів» та одностатевих стосунків. Цей неспокій зумовлений тим, що ст. 14 конвенції прямо передбачає обов’язки держав-підписантів щодо навчання учнів «нестереотипним гендерним ролям».
Гендерна ідеологія спричиняє неґативні наслідки у вигляді психологічних розладів, особливо серед дітей. Адже, згідно з авторитетними науковими дослідженнями, рівень випадків суїцидів серед трансгендерних людей сягає 41 %, що в кілька разів перевищує показники серед решти населення (4,6 %), що не страждає гендерною дисфорією.
Популяризація ідеї щодо можливості гендерної самоідентифікації є небезпечним для майбутнього українського суспільства з огляду на катастрофічну демографічну ситуацію в Україні. Тому ті, хто просувають Стамбульську конвенцію, фактично виступають проти майбутнього України.
Не втручаючись в особисте життя кожної людини, ВРЦіРО рішуче виступає проти того, щоб органи державної влади популяризували одностатеві стосунки та надавали перевагу гендерній ідеології, всупереч положенням Конституції України про заборону державної ідеології.
Замість ратифікації Стамбульської конвенції релігійні діячі закликають розвивати національне законодавство України з протидії домашньому насильству та насильству проти жінок, як це роблять інші країни Європи, що також відмовилися від ратифікації цієї Конвенції, — Велика Британія, Ліхтенштейн, Латвія, Литва, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Молдова та Вірменія.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply