Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Владики УГКЦ зустрілися з українською громадою

Автор:

|

Липень 24, 2021

|

Рубрика:

Владики УГКЦ зустрілися з українською громадою
Учасники зустрічі

В Українському народному домі в Есендоні (Австралія) відбулася офіційна зустріч новопризначеного владики Миколи Бичка, єпарха Мельбурнського, а також владики Петра Стасюка, єпископа-емерита, з українською громадою Вікторії.
Від української громади у зустрічі взяли участь представники діаспорних суспільних, освітянських, фінансових і спортивних інституцій молодого віку і люди старшого покоління. Основною метою зібрання стало передусім познайомитися та поділитися досвідом життя українців у штаті Вікторія. Під час зустрічі окреслили певні плани на майбутнє, щоб разом розвивати життя громади в духовному та суспільному вимірі.
Упродовж зустрічі владика Микола зазначив: «Для мене як нового владики дуже важливим є разом із вами працювати для добра наших людей, розкинутих по різних штатах Австралії. Ми маємо спільне завдання: зберегти та передати віру, культуру та надбання нашого українського народу наступним поколінням. Однозначно, що без наших піонерів це було б неможливо. Тому сьогодні щирі слова подяки висловлюю в першу чергу вашим батькам та всім українським організаціям Вікторії. Нехай всемогутній Господь благословить наші спільні зусилля для ревного служіння Богу та людям».
На закінчення в дружній атмосфері відбулася перекуска, впродовж якої кожен із учасників міг поділитися своїми враженнями від спілкування з обома владиками.
Як повідомляв «Міст», висвятили єпископа для Австралії, Нової Зеландії й Океанії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply