Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Владика УГКЦ відвідав парафію в австралійському місті

Автор:

|

Лютий 12, 2022

|

Рубрика:

Владика УГКЦ відвідав парафію в австралійському місті
Владика та місцеві парафіяни

Микола Бичок, єпарх Мельбурнський Української греко-католицької церкви (УГКЦ), здійснив візит до парафії Успіння Пресвятої Богородиці в Ардірі, який став першим офіційним душпастирським візитом єпископа до цієї парафії.
Перед початком архиєрейської Божественної Літургії з хлібом і сіллю та великою радістю владику Миколу зустріли о. Андрій Микитюк, адміністратор храму, парафіяльна рада та парафіяни. Вони мали нагоду взяти участь в архиєрейській Літургії, яка розпочалася із вхідних молитов й одягання архиєрея.
«У проповіді владика Микола наголосив, що «Різдвяні свята — це час палкої любові, глибокої віри та нескінченної надії, яку приносить нам Господь. Ми маємо вчинити свої серця яслами для Божого Дитятка, зігріти їх любов’ю та милосердям до наших ближніх і потребуючих. У Різдві ми святкуємо присутність і любов Божу в жорстокому світі. Тож пам’ятаймо, що ми не самі у цьому світі, «з нами Бог» і буде завжди», — розповіли в УГКЦ.
Крім цього, на завершення літургії архиєрей привітав усіх Марій, Стефанів і Стефаній із днем янгола, а також о. Андрія з нагоди 13-ї річниці ієрейських свячень. Гучне «многая літа» прозвучало для всіх парафіян, іменинників, о. Андрія та владики Миколи на завершення молитви. Перед спільною фотографією всі вірні під проводом владики Миколи заспівали коляку «Рай розвився».
«Пізніше всі вірні зібралися в парафіяльній залі та мали нагоду скоштувати смачний обід. Упродовж спільної трапези всі колядували, а наймолодші парафіяни забавлялися. Наприкінці о. Андрій від імені парафіян подарував владиці Aussie survival kit. Це був чудовий та незабутній недільний день у парафії Успіння Пресвятої Богородиці в Ардірі», — йдеться в повідомленні.
В УГКЦ зауважили, що попередньо архиєрей Микола Бичок відвідав усі парафії у штаті Вікторія, а насамкінець завітав і до Ардіру.
Як повідомляв «Міст», ушанували пам’ять єпарха Мельбурнської єпархії УГКЦ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply