Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Владика УГКЦ відслужив літургію у найвіддаленішому храмі

Автор:

|

Липень 23, 2022

|

Рубрика:

Владика УГКЦ відслужив літургію у найвіддаленішому храмі
о. Микола Бичок

Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, здійснив душпастирський візит до найвіддаленішого храму єпархії — Різдва Івана Хрестителя в місті Перт, що на заході Австралії. Він очолив архиєрейську святу літургію разом з о. Ігорем Головком, настоятелем храму, о. Ричардом Чарлвудом, сотрудником храму, та о. Браяном Мак-Кенна, вікарієм для духовенства римо-католицької архидієцезії Перту.
У проповіді архиєрей звернувся до дітей, які прийняли святе причастя в день парафіяльного празника, в особливий спосіб, використовуючи кошик із різними хлібними виробами та виноградом, навчаючи дітей про поживу земну та небесну.
Владика наголосив на словах Христових: «Не бороніть дітям приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне. Саме діти є для нас, дорослих, прикладом того, як щиро любити, прощати та дарувати радість іншим. Господь, який приходить сьогодні до вашого серця, хоче мешкати в Ньому назавжди. Нехай перше Урочисте Причастя стане для вас добрим початком у духовній мандрівці до люблячого Бога».
На закінчення Божественної Літургії владика Микола висловив слова вдячності від імені всієї Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла о. Никодимі Земляку, СНДМ, за довголітнє служіння в єпархії, зокрема, в парафії Різдва Івана Хрестителя в м. Перт. Як особливий дар вдячності, архиєрей вручив о. Никодимі Грамоту великого визнання та подяки.
Крім того, ввечері преосвященний владика й о. Ігор Головко взяли участь у концерті «Молитва за Україну». Архиєрей звернувся до всіх присутніх із вступним словом, зазначивши, що в цій війні ворог цілеспрямовано знищує український народ як націю та, на жаль, дуже часто від цього терплять невинні діти.
«Владика Микола висловив також слова вдячності організаторам, музикантам, присутнім та усій Австралії за велику підтримку для України. У концерті звучали твори українських та польських композиторів у виконанні українки Ірини Буєвської-Ковел (фортепіано) й японки Айкіко Міязави (скрипка)», — повідомили в УГКЦ.
Як повідомляв «Міст», владика УГКЦ відвідав парафію в австралійському місті.

About Author

Meest-Online