Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Відомий московський священник перейшов до ПЦУ

Автор:

|

Грудень 27, 2020

|

Рубрика:

Відомий московський священник перейшов до ПЦУ
о. Яків Кротов

Яків Кротов, відомий московський священник, публіцист і радіоведучий, став кліриком Херсонської єпархії Православної церкви України (ПЦУ). «Звертаю увагу, що період мого перебування в канонічній порожнечі, з відпускною грамотою і поза конкретною єпархією, закінчився. Я прийнятий у клір кафедрального собору Херсона владикою Никодимом, це Православна церква України. Живу поки що в доньки матері міст руських. Ну, буває», — написав він у Facebook.
За інформацією Релігійно-інформаційної служби України, Якова Кротова посвятили в священники 1974 року. Перебував в Апостольській православній церкві. Коли єпископам цієї Церкви дозволили одружуватися, перейшов до УАПЦ (о) під керівництво архієпископа Ігоря (Ісіченка).
З 1997-го веде радіопрограму «З християнської точки зору» на «Радіо Свобода». «Для Бога тисяча кілометрів — як півверстви. Прийнято особисто, без парафії. Я хотів би подякувати владиці Ігорю (Ісіченку) за багаторічну архіпастирську допомогу, увагу, поблажливість до моїх недоліків, і сподіваюся, що його доля і доля інших священників, колишніх у зараз ліквідованій Харківсько-Полтавської єпархії, визначиться на краще», — написав священнослужитель.
Він також зауважив, що має тісні зв’язки з херсонцями: «З православними Херсона у мене дуже давній зв’язок: багато років я виступаю там по телебаченню з бесідами про віру разом з о. Іоаном Замараєвим, котрий там живе постійно».
Як повідомляв «Міст», літургію в Андріївській церкві очолив представник Варфоломія.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply