Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Верховна Рада підтримала відзначення 125-річчя Йосифа Сліпого

Автор:

|

Січень 12, 2017

|

Рубрика:

Верховна Рада підтримала відзначення 125-річчя Йосифа Сліпого

Йосип Сліпий

Верховна Рада України підтримала проект постанови про відзначення 125 років із Дня народження Верховного архієпископа Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Йосифа Сліпого. Проект Постанови передбачає створення організаційного комітету, розробку та затвердження плану заходів з підготовки, проведення та фінансування відзначення 125-річчя з дня народження владики. Державному комітету телебачення та радіомовлення України доручено організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю та творчості Йосифа Сліпого, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 125-річчя з дня його народження.
Микола Люшняк, автор проекту, переконаний, що Блаженнійший кардинал Йосиф Сліпий є непересічною особистістю української історії, а тому став однією з улюблених постатей сучасних письменників, закарбувався у пам’яті літератури та мистецтва. Ця людина заслуговує на достойне вшанування, саме цю мету і переслідує законопроект, який дозволить на державному рівні уславити Йосифа Сліпого.
«Дуже символічно, що рішення про відзначення 125 років з дня народження Верховного архієпископа УГКЦ було прийнято саме у день престольного свята Архікатедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці. Більшості тернополян добре знайома особа нашого земляка Йосифа Сліпого, його вважають одним із духовних провідників української нації, відтак, його вшанування буде гідно проведено і на всеукраїнському рівні, — наголосив п. Люшняк.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply