Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Ватикан проголосить покровителем Інтернету підлітка

Автор:

|

Липень 13, 2020

|

Рубрика:

Ватикан проголосить покровителем Інтернету підлітка
Карло Акутіс

Католицька церква має намір канонізувати Карла Акутіса, підлітка з Великої Британії, який 2006-го у віці 15 років помер від лейкемії. Його також планують проголосити покровителем Інтернету. Таке рішення прийняли тому, що за життя Акутіс розробив віртуальний каталог євхаристійних див.
За словами мами хлопчика, її син був звичайною дитиною: як і інші підлітки, захоплювався відеоіграми, футболом і програмуванням. Однак серед інших Карла виділяла тверда віра в Бога та бажання допомогти ближнім: він часто заступався за однокласників, розносив їжу безпритульним, віддавав накопичені кишенькові гроші нужденним.
Щоб поділитися своєю вірою з іншими, Акутіс вивчив html і створив сайт — віртуальну виставку, де можна вивчити список див, що сталися в світі. Церква високо оцінила роботу підлітка: її представники вважали, що він з нею впорався краще за команду професіоналів. Карла лікували від лейкемії в Італії, але врятувати не змогли, його поховали в місті Монца. 2018-го Карла оголосили Слугою Божим, а 2019 року його останки перемістили до базиліки Санта-Марія-Маджоре.
Як повідомляв «Міст», цього року у Ватикані, попри карантин, відбулася традиційна різдвяна проща українців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply