Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Ватикан почав розслідування через «лайк» Папи

Автор:

|

Грудень 08, 2020

|

Рубрика:

Ватикан почав розслідування через «лайк» Папи
Папа Франциск

Тижневик «Міст» уже писав, що проти Папи Франциска організував провокацію російський кінорежисер Євген Афінеєвський. А тепер з’явилася нова.
Ватикан розпочав внутрішнє розслідування після того, як офіційний акаунт понтифікат «поставив вподобайку» під відвертою світлиною бразильської моделі Наталії Ґаріботто. Святий престол уже звернувся за роз’ясненнями до керівництва Instagram. Ватикан виключає, що вподобайку міг поставити особисто Франциск.
Моделька на початку жовтня ц. р. розмістила в соціальній мережі, де має 2,4 млн підписників, знімок, на якому вона у відвертому одязі, схожому на шкільну форму. У пості написала, що може навчити кількох речей, і додала «смайлик» із підлим дияволом.
На вподобайку Папи Римського звернула увагу Католицька новинна аґенція, та наступного дня вона вже зникла. Компанія COYCo, на яку працює п. Ґаріботто, заявила, що отримала «офіційне благословення від Папи». Сама ж модель пожартувала, що тепер потрапить у рай. В Instagram Франциска є 7,4 млн підписників, а в Twitter за Папою стежить 18,8 млн користувачів. Його профілі ведуть фахівці зі соціальних мереж, а сам понтифік лише іноді пропонує теми для постів і схвалює інші.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply