Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Варвари знову бомбили лавру

Автор:

|

Травень 23, 2022

|

Рубрика:

Варвари знову бомбили лавру
Святогірська лавра

Орда знову накрила авіабомбами та ракетами Святогірську лавру Російської православної церкви (РПЦвУ). Про це повідомив Офіс генерального прокурора України (ОГПУ). Досудове розслідування встановило, що внаслідок обстрілу с. Долина зруйнований Свято-Георгіївський скит, а в с. Адамівка зазнав пошкодження скит Святителя Іоанна Шанхайського. Це були місця паломництва православних християн.
«Руїна і смерть — це єдине, що несе «руZкій мір», навіть тим, хто його чекав. Гарна церква була, шкода», — зазначив Юрій Коч евенко, офіцер 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України. Він зауважив, що російські війська не вперше атакували цей об’єкт. Він упевнений, що росіяни свідомо розбомбили московську церкву.
За попереднього обстрілу лаври поранення отримали семеро людей. Зараз це притулок для біженців від російської збройної аґресії. Пошкодили будівлю гуртожитку», — повідомляли в ОГПУ. Там уже розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів і звичаїв війни.
Починаючи з 24 лютого ц. р. варвари вже знищили або пошкодили обстрілами 116 споруд духовного значення, зокрема, 91 православний храм.
Як повідомляв «Міст», «православне воїнство» обстрілює православних християн.

Ольга Гринько, Zaxid.net

About Author

Meest-Online