Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Варфоломій отримав запрошення відвідати Львів

Автор:

|

Січень 22, 2020

|

Рубрика:

Варфоломій отримав запрошення відвідати Львів
Патріарх Варфоломій

Делегація ПЦУ, перебуваючи у Стамбулі (Туреччина), запросила Вселенського Патріарха Варфоломія відвідати Львів. Його Святість привітав учасників делегації з річницею томосу та побажав ще більшої єдності Україні.
Євген Бойко, керівник Адміністрації міського голови Львова, передав Святійшому Отцеві листи-запрошення до Львова від міського голови Андрія Садового і великої кількості дітей із різних львівських навчальних закладів та установ. «Від імені громади міста запрошую Вас відвідати й особисто благословити місто Львів як один із давніх православних катедральних центрів, а тепер — місто міжрелігійного порозуміння», — зазначено у листі.
Також п. Садовий запросив Патріарха підтримати й узяти участь в організації в місті Львові 2020 року екуменічного симпозіуму, що об’єднає усіх християн довкола ідеї захисту екологічної системи та природних ресурсів. «Україна близька в моєму серці. Тому я багато знаю про ваше місто. Ви все робите для того, щоб я приїхав. Я приїду, але не знаю коли», — відповів на запрошення Варфоломій.

Андрій Дрозда, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply