Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

УПЦ МП узяла участь у зміцненні «руського міра»

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

УПЦ МП узяла участь у зміцненні «руського міра»

Священики Луганської та Ровеньківської єпархій Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) взяли активну участь у міжнародній науково-практичній конференції «Особистість-суспільство-держава: соціальний простір і його безпека». Серед організаторів заходу, називалися «Міністерство державної безпеки» терористичної організації «Луганська народна республіка» (ЛНР), Луганська єпархія Російської православної церкви (РПЦ) й інші «установи» терористів.
Після широкого розголосу резонансного заходу Луганська єпархія УПЦ МП виступила зі спростуванням, у якому стверджувала: «Луганська єпархія УПЦ не має жодного стосунку до організації та проведення вищезгаданої конференції. Мабуть, організатори даного заходу видали бажане за дійсність. Розцінюємо це як спробу використовувати авторитет єпархії та втягнути її в сферу політичних маніпуляцій».
Однак у визначений термін конференція відбулася за активної участі кліриків Луганській і Ровеньківської єпархій УПЦ МП. Так, до президії конференції увійшов протоієрей Сергій Воронкин, доктор богослов’я, ведучий програми «Добра новина» на «ДТРК ЛНР», настоятель Свято-Успенського храму в с. Бобрикове Антрацитівського благочиння Ровеньківської єпархії УПЦ МП. Іншим учасником конференції став клірик Луганській єпархії УПЦ МП протоієрей Олександр Пономарьов, настоятель храму ікони Божої Матері «Умиління» в Луганську, старший викладач кафедри світової філософії та теології Луганського університету ім. В. Даля.
Обидва священики виступили на конференції серед «більше 50 вчених ЛНР, ДНР, Росії та Білорусі як доповідачів», повідомляє Рravlitlug.ru. Серед виступаючих був також Кирило Фролов, завідувач відділом зі зв’язків з РПЦ Інституту країн Співдружності Незалежних Держав, глава Асоціації православних експертів (Москва), багаторазово викритий у організації та підтримці акцій, спрямованих проти державності України, котрий також служив посередником між бойовиками і представниками вищого керівництва РПЦ, аж до Патріарха Кирила. У підсумкових рекомендаціях керівництву ЛНР, які одноголосно були прийняті учасниками конференції, цитуються вислови Патріарха Кирила і «глави республіки» Плотницького про «руський мір».
Варто відзначити, що протоієрей Сергій Воронкин ще 2015 року заявляв, що «громадянська війна прийшла до нас тому, що ми не дякували Богу за мир» і що «ця біда дана нам за велику кількість сект, які розплодилися на території України».
Після конференції активісти ЛНР і духовенство УПЦ МП продовжили обговорення «методів популяризації «руського міра» серед молоді. Зокрема, протоієрей Олександр Пономарьов зазначив, що зараз жителі ЛНР перебувають на розломі двох цивілізацій — російської й англо-саксонської. «Ми повинні для себе усвідомити, хто ми є, до чого ми прагнемо, які ставимо завдання», — додав він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply