Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

УПЦ МП у Криму благословляє юнаків на службу в армії РФ

Автор:

|

Листопад 20, 2019

|

Рубрика:

УПЦ МП у Криму благословляє юнаків на службу в армії РФ
Георгій Барзул

На території «Кіровського військового комісаріату» в анексованій Автономній Республіці Крим нещодавно відбулися заходи за участі Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) із нагоди відправлення місцевих юнаків на строкову службу до лав збройних сил держави-окупанта.
Спільно з керівництвом «районної адміністрації» та родичами, до проведення заходів долучився керуючий (благочинний) Кіровсько-Білогірським церковним округом УПЦ МП протоієрей Георгій Барзул, котрий поблагословив новобранців і побажав їм «Божої допомоги».
Клірики Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ МП протягом російської анексії Криму проводять систематичну агітацію серед юнацтва та молоді з пропагуванням «святості військового служіння» в армії Російської Федерації (РФ). Принаймні впродовж цього року можна відзначити кілька таких прикладів.
14 січня, під час присяги рекрутів «на вірність Вітчизні» на території окупаційної військової частини № 6918 у Євпаторії, настоятель місцевого храму святителя Луки протоієрей Володимир Бадах поблагословив і щиро привітав 35 новобранців із Краснодарського краю та Дагестану, а також із окупованого Криму, зазначивши, що «в єдності духу полягає сила Росії».
15 жовтня на базі однієї з окупаційних військових частин Росгвардії у Сімферополі відбулася «військово-патріотична акція «День призовника», участь у якій, разом із «військовим комісаром республіки Крим», полковником Олегом Єрміловим і представниками кримського «міністерства освіти науки та молоді», узяв протоієрей Дмитро Кротков, котрий очолює відділ Сімферопольської і Кримської єпархії УПЦ МП зі співпраці з окупаційними військовослужбовцями. Звертаючись до понад 300 учнів шкіл Сімферополя й околиць, він розповів їм про «любов до своєї Батьківщини», маючи на увазі державу-окупанта, і «готовність у слушну годину виступити на її захист».
21 жовтня настоятель Свято-Микільського храму в Білогірську, протоієрей Максим Кондако, під час урочистостей у районному будинку культури побажав «майбутнім захисникам вітчизни» «вірно дотримуватися свого армійського обов’язку та стати сильними сміливими вояками». Раніше, 17 квітня, він щиро вітав рекрутів із «початком важливого етапу в житті», побажавши їм «сил і терпіння у вивченні військової науки, уваги до своїх обов’язків і неухильної покори командирам», нагадавши про «важливість армійської служби».
А 22 жовтня у севастопольській бригаді морської піхоти Чорноморського флоту РФ за участі «військового комісара», представників міських «військкоматів» та «адміністрації» також відбулася «військово-патріотична акція «День призовника».

До слова
В Афіни, де на Архієрейському соборі Грецької церкви вирішували визнання Православної церкви України (ПЦУ), прибули представники УПЦ МП, котрі роздавали грецьким єпископам книжки про нібито силові захоплення церков на користь ПЦУ. Брошуру під назвою «Зворотний бік томоса», видану проросійською Спілкою православних журналістів навіть переклали грецькою мовою. На обкладинці книжки були написані фрази на кшталт «Томос приніс громадянську війну» та «Безбожники відібрали храм».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply