Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

УПЦ МП приєдналася до анонімних алкоголіків

Автор:

|

Вересень 26, 2013

|

Рубрика:

УПЦ МП приєдналася до анонімних алкоголіків

Лука Звягінцев, представник Синодального відділу благодійності та соціального служіння Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) передав учасникам вітання і благословення предстоятеля УПЦ МП митрополита Київського та всієї України Володимира. Священик узяв участь у міжнародному форумі, присвяченому 24-й річниці створення місцевого руху «Анонімних алкоголіків».

Форум пройшов в Одесі. Загалом участь у роботі форуму взяли 680 осіб з усіх реґіонів України, а також Росії, Білорусі, Польщі, Литви, Фінляндії, Швеції, Молдови й Ізраїлю.
Отець Лука також погоджував спільні позиції для подальшої співпраці церкви та «Товариства анонімних алкоголіків України». Зокрема, було ухвалене рішення запрошувати представників Церкви для участі в спільних соціальних проектах із боротьби з алко- та наркозалежністю. За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ), Україна посідає перше місце у світі за рівнем дитячого алкоголізму. А за статистикою ВООЗ за 2012 рік, вона – на п’ятому місці в світі за споживанням алкоголю (2011-го було шосте) і на другому — за рівнем смертності від цієї соціальної недуги в Європі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply